modele plastikowe
Model plastikowy Mosquito Mk. IV
- Bezpieczeństwo:
Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
MR-4758
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
97,32 zł / szt
119,70 zł brutto
Model plastikowy Mosquito Mk. IV
Zestaw zawiera model samolotu do samodzielnego sklejenia i pomalowania.
| Waga | 750 kg |
|---|---|
| Wymiary | 95 x 235 x 540 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Revell |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | MR-4758 |
| Rodzaj | Samoloty |
| Skala | 1:32 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 53,6 x 23,7 x 9,6 cm |
| Pozostałe informacje | Plastikowy model do sklejania. Nie zawiera kleju, pędzęlka ani farbek. Instrukcja wewnątrz opakowania. |
| Wymagania wiekowe | 10 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |