radioodtwarzacze
Radio HANIA czarny
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 3
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 15 w magazynie
64,67 zł / szt
79,54 zł brutto
- Radio z zakresem fal UKF (FM) i Długich (LW)
- Gniazdo słuchawkowe
- Gniazdo AUX
- Wygodne pokrętła
- Obrotowa antena teleskopowa
- Zasilanie sieciowe 230V
- Zasilanie bateryjne
| Waga | 831 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 245 x 155 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eltra |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3 |
| Stacja dokująca | Nie |
| System | Radio |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Pasma | AM LW |
| Złącza | AUX |
| Wymiary | 215 x 130 x 75 mm |
| Waga | 0.8 |
| Pozostałe parametry |
|
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |