tory
Tor wyścigowy 300 cm
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
004825
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
92,39 zł / szt
113,64 zł brutto
Tor wyścigowy 300 cm
| Waga | 1300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 530 x 415 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 004825 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria pojazdów | brak |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Rodzaj | Tory wyścigowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 54 x 42 x 7 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Długość | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |