torby/etui/plecaki
Etui na laptopa 15.6'' Black
- Pasuje do:
Notebook do 15,6"
- Wymiary:
424 x 40 x 305 mm
- Waga: 0.27
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
62,90 zł / szt
77,37 zł brutto
Etui Targus City Gear 15.6" Laptop Sleeve
Aby zapewnić możliwie jak najlepsze bezpieczeństwo laptopa, wybierz etui Targus City Gear. Akcesorium może zmieścić sprzęt o przekątnej do 15.6". Możesz nosić etui w dłoni lub wsunąć do plecaka, dzięki czemu sprzęt będzie chroniony przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Trwałość potwierdza wieczysta gwarancja producenta, obejmująca torby, plecaki i etui. Przednia kieszeń umożliwia przechowywanie niewielkich akcesoriów.
| Waga | 350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 430 x 310 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Targus |
|---|---|
| Pasuje do | Notebook do 15,6" |
| Wymiary | 424 x 40 x 305 mm
|
| Waga | 0.27 |
| Rodzaj | Etui |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,3'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |