rowerki i jeździki
Traktor XL Czarny
- Nr katalogowy:
7600710131
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Ogrodowe
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
293,15 zł / szt
360,57 zł brutto
Traktor z nowym designem na pedały w zestawie z przyczepką. Regulowane siedzisko, stabilna i wytrzymała konstrukcja, klakson. Siedzisko na wysokości: 37cm. Wyprodukowany we Francji.
| Waga | 8500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 780 x 390 x 430 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 7600710131 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Liczba kół | 4 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Rodzaj | Traktory |
| Wymiary | 142 x 44 x 54.5 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |