torby/etui/plecaki
Etui na laptopa 15.6'' Black
- Pasuje do:
Notebook do 15,6"
- Wymiary:
424 x 40 x 305 mm
- Waga: 0.27
- Full specification
Status: Out of stock
62.90 zł / szt
77.37 zł gross
Etui Targus City Gear 15.6" Laptop Sleeve
Aby zapewnić możliwie jak najlepsze bezpieczeństwo laptopa, wybierz etui Targus City Gear. Akcesorium może zmieścić sprzęt o przekątnej do 15.6". Możesz nosić etui w dłoni lub wsunąć do plecaka, dzięki czemu sprzęt będzie chroniony przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Trwałość potwierdza wieczysta gwarancja producenta, obejmująca torby, plecaki i etui. Przednia kieszeń umożliwia przechowywanie niewielkich akcesoriów.
| Weight | 350 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 430 x 310 cm |
Technical Specifications
| Brand | Targus |
|---|---|
| Pasuje do | Notebook do 15,6" |
| Wymiary | 424 x 40 x 305 mm
|
| Waga | 0.27 |
| Rodzaj | Etui |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,3'' |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |