trymery
TRYMER DO NOSA, USZU I BRWI THOR
- Stosowanie na mokro: Nie
- Stosowanie na sucho: Tak
- Ostrza: Stal nierdzewna
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
9,50 zł / szt
11,69 zł brutto
TRYMER DO NOSA, USZU I BRWI THOR
Trymer do przycinania włosków w nosie i uszach Esperanza THOR został wymyślony i zaprojektowany po to, by ułatwić zadbanie o tego rodzaju detale swojego wyglądu. Szybko i efektywnie przycina niechciane włoski z tak trudno dostępnych miejsc, jakim są nos oraz uszy. Trymer THOR świetnie poradzi sobie również z dopracowaniem lini brwi oraz baczków.
| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 100 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Stosowanie na mokro | Nie |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Ostrza | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie | Brwi |
| Wymiary | 145 x 25 mm |
| Waga | 0.0605 |
| Akcesoria w zestawie | TRIMMER FOR THE NOSE, EARS AND THUNDER |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |