torby/etui/plecaki
Etui do notebooka 14.1 Tayrona Jasnoszare
- Pasuje do:
Notebooki o przekątnej ekranu 14.1"
- Wymiary:
32,5 x 39 x 2,2 cm
- Waga: 300
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
29,53 zł / szt
36,32 zł brutto
Etui do notebooka 14.1'' Tayrona jasnoszare
- Wyściełane wnętrze zapewnia niezawodną ochronę w trakcie transportu
- Przestrzenna przednia kieszeń na dodatkowe akcesoria lub rzeczy osobiste
- Miękka wyściółka wewnętrzna do ochrony wrażliwej powierzchni obudowy urządzenia
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 285 x 385 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu 14.1" |
| Wymiary | 32,5 x 39 x 2,2 cm |
| Waga | 300 |
| Rodzaj | Etui |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |