słuchawki
Słuchawki PC HS-201 USB
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
52,18 zł / szt
64,18 zł brutto
Trust HS-201 Zestaw słuchawkowy USB do komputera - czarny
Lekkie słuchawki nauszne do komputera ze złączem USB, miękkimi poduszkami i regulowanym pałąkiem.
- Prosta regulacja głośności i wyciszanie mikrofonu pokrętłem nausznym lub przez przekręcenie mikrofonu.
- Lekka budowa z regulowanym pałąkiem i poduszkami nausznymi z oddychającego materiału zapewnia komfortowe słuchanie przez wiele godzin.
- Połączenie Plug-and-Play ze współpracownikami z wykorzystaniem dołączonego kabla USB.
- Mikrofon na ruchomym pałąku zapewnia doskonałą komunikację w pracy.
- Kabel o długości 1,8 m daje dużą swobodę ruchu podczas rozmów.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 1 x USB |
| Wymiary | 65 x 155 x 170 mm |
| Waga | 147 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 1.8 |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Kolor | czarny |
| Waga | 243 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 175 x 180 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |