ekspresy do kawy
Ekspres ciśnieniowy kolbowy EC 221.B
- Moc: 1100
- Pojemność zbiornika na wodę: 1
- Obsługa: Ręczny
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
370,10 zł / szt
455,22 zł brutto
WYSOKOCIŚNIENIOWY EKSPRES KOLBOWY
- Ciśnienie 15 barów
- System Cappuccino z regulacją emisji pary
- Adapter FILTR CREMA z możliwością stosowania kawy mielonej i kawy w saszetkach E.S.E.
- Wbudowany ubijak do kawy
- Automatyczne wyłączanie po 9 min. od ostatniego użycia
| Waga | 5400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 305 x 350 x 400 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DeLonghi |
|---|---|
| Moc | 1100 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1 |
| Obsługa | Ręczny |
| Ciśnienie | 15 |
| Spieniacz do mleka | Tak |
| Wymiary | 240 x 270 x 305 mm |
| Waga | 3.1 |
| Młynek | Nie |
| Typ | Ciśnieniowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |