Pralka przemysłowa AWB912S/PROBP
- Liczba programów: 24
- Prędkość obrotowa: 1200
- Waga: 80
- Pełna specyfikacja
NOWE CYKLE SPECJALNE
Zestaw nowych cykli specjalnie opracowanych, aby zaspokoić potrzeby profesjonalistów: cykl Anti-stain quick i cykl Anti-Allergy. Cykl Antistain Quick jest w stanie usunąć ponad 100 plam w ciągu zaledwie 1 godziny. Cykl Anti-Allergy został zaprojektowany, aby wyeliminować wszystkie możliwe przyczyny alergii, wszelkie pozostałości detergentu, roztocza kurzu domowego, alergeny zwierząt domowych i do 99,99% pyłków. Te cykle są idealnymi programami prania dla małych firm, takich jak pensjonaty, domy opieki, kluby sportowe i fitness, a także przedszkola, gdzie czystość i higiena są niezbędne, aby zapobiec zanieczyszczeniu.
CICHA TECHNOLOGIA - BRAK WIBRACJI, ABSOLUTNA CISZA
Silnik z napędem bezpośrednim i specjalna konstrukcja antywibracyjna paneli bocznych minimalizują drgania powstające podczas wirowania i redukują rozprzestrzenianie się hałasu we wszystkich kierunkach i przy każdej częstotliwości podczas fazy wirowania.
BARDZO DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ - ZAPROJEKTOWANA, BY DZIAŁAĆ DUŻO DŁUŻEJ NIŻ PRALKA DOMOWA
Dzięki solidności swoich komponentów, pralka Premium jest zaprojektowana tak, aby wykonywać do 5000 cykli bez żadnych problemów. Test cyklu życia został przeprowadzony z cyklem płukania i wirowania, który jest najbardziej obciążający dla maszyny.
HIGIENA PAROWA
Zapomnij o bakteriach. Czyste, idealne czyszczenie staje się bezwysiłkowe. Gdy aktywowana jest funkcja Steam Hygiene, pranie jest dezynfekowane przez strumień gorącej pary na końcu cyklu. Powietrze o temperaturze 70°C/80°C wypełnia bęben na 30 minut, neutralizując do 99,9% bakterii bez użycia środków chemicznych, w skuteczny i naturalny sposób. Głębokie działanie dezynfekujące, które gwarantuje najwyższą higienę prania.
| Waga | 88000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 677 x 699 x 878 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Beko |
|---|---|
| Liczba programów | 24 |
| Prędkość obrotowa | 1200 |
| Waga | 80 |
| Funkcje specjalne |
|
| Pojemność | 64 |
| Wysokość | 845 |
| Szerokość | 599 |
| Głębokość | 643 |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Załadunek | 9 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |