ekspresy do kawy
Ekspres ciśnieniowy kolbowy EC 221.B
- Moc: 1100
- Pojemność zbiornika na wodę: 1
- Obsługa: Ręczny
- Full specification
Status: Out of stock
370.10 zł / szt
455.22 zł gross
WYSOKOCIŚNIENIOWY EKSPRES KOLBOWY
- Ciśnienie 15 barów
- System Cappuccino z regulacją emisji pary
- Adapter FILTR CREMA z możliwością stosowania kawy mielonej i kawy w saszetkach E.S.E.
- Wbudowany ubijak do kawy
- Automatyczne wyłączanie po 9 min. od ostatniego użycia
Technical Specifications
| Brand | DeLonghi |
|---|---|
| Moc | 1100 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1 |
| Obsługa | Ręczny |
| Ciśnienie | 15 |
| Spieniacz do mleka | Tak |
| Wymiary | 240 x 270 x 305 mm |
| Waga | 3.1 |
| Młynek | Nie |
| Typ | Ciśnieniowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 5400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 305 x 350 x 400 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |