Monitor 27 cali MO27Q2 EK QHD QD-OLED HDMI USB-C
- Model:
MO27Q2
- Wysokość z podstawą: 499.54
- Głębokość z podstawą: 187.5
- Pełna specyfikacja
Zwycięzcy nigdy się nie zadowalają.
Wyposażony w 27-calowy panel QHD QD-OLED, MO27Q2 został zaprojektowany z ekskluzywnymi funkcjami taktycznymi i opartą na sztucznej inteligencji technologią OLED Care. Zapewnia przełomową wydajność z zapierającymi dech w piersiach efektami wizualnymi, wszystko przy oszałamiającej częstotliwości odświeżania 240 Hz, która zapewnia płynną animację bez rozmycia.
Idealny piksel
GIGABYTE MO27Q2 ma niesamowity 27-calowy wyświetlacz QD-OLED, który zapewnia bezkompromisową jakość obrazu 2K i niezrównaną wydajność w grach, aż po każdy piksel.
QD-OLED
Poznaj szczyt technologii wyświetlania: QD-OLED zasilany przez Samsunga. Zobacz eksplozję kolorów z niezrównaną intensywnością, rozświetlając każdy niuans, podczas gdy kontrasty sięgają krawędzi nieskończoności, ujawniając ukryte możliwości.
Stworzony do dominacji nowej generacji
Ciesz się oszałamiającą jakością obrazu 2K/240Hz na najnowszych konsolach dzięki obsłudze HDMI 2.1 w GIGABYTE MO27Q2.
Działajmy taktycznie
Monitory gamingowe GIGABYTE podnoszą poziom rozgrywki dzięki zestawowi wbudowanych funkcji wspomagających taktycznie, zaprojektowanych tak, aby dać Ci przewagę w zakresie precyzji i kontroli.
Zainspirowany Tobą
Przekonaj się, jak płynnie przebiega rozgrywka, korzystając z intuicyjnego sterowania i zaawansowanego oprogramowania, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co najważniejsze - na wygrywaniu.
3 LATA GWARANCJI
Dzięki opartej na sztucznej inteligencji ochronie GIGABYTE OLED Care oraz najwyższej jakości panelowi QD-OLED zastosowanemu w monitorach GIGABYTE zapewnia 3-letnią gwarancję premium obejmującą również wypalenie panelu, dzięki czemu użytkownicy mogą czuć się całkowicie bez obaw.
| Waga | 9600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 860 x 470 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gigabyte |
|---|---|
| Model | MO27Q2 |
| Wysokość z podstawą | 499.54 |
| Głębokość z podstawą | 187.5 |
| Waga z podstawą | 6.7 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Jasność HDR | 1000 |
| Zakres regulacji wysokości | 130 |
| Obszar widzialny w pionie | 333.72 |
| Obszar widzialny w poziomie | 590.42 |
| Kontrast statyczny | 1 500 000:1 |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 0.03 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 41 |
| Waga | 5.1 |
| Plamka matrycy | 0.2292 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 356.4 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 610.3 |
| Głębokość | 64.2 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | OLED |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |