Drukarka LaserJet M110w 7MD66F
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Model:
LaserJet M110w
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Pełna specyfikacja
LaserJet M110w
Najmniejsze w swojej klasie urządzenie laserowe zaprojektowane do wydajnej pracy.
Wydajna, wysokiej jakości drukarka laserowa, która dopasuje się do Twojego biura i budżetu. Drukuj szybko dzięki najmniejszemu w wojej klasie urządzeniu laserowemu oraz pozwalającej zaoszczędzić czas aplikacji HP Smart. Postaw na profesjonalnej jakości druk laserowy i bezproblemową kongurację.
Najmniejsze w swojej klasie laserowe urządzenie od HP
Najmniejsze w swojej klasie urządzenie laserowe od HP zaprojektowane do wydajnej pracy.
Zapomnij o wyczerpanym tonerze i oszczędzaj nawet do 50%, dzięki subskrypcji Instant Ink dla drukarek laserowych
Zapomnij o wyczerpanym tonerze. Wygodna wymiana tonera i automatyczne dostawy w pakiecie.
Wydajność z telefonu
Postaw na wysokiej jakości skany oraz funkcje udostępniania za pomocą usług Dropbox, Dysku Google lub chmury prosto ze swojego telefonu dzięki aplikacji HP Smart.
Pomóż chronić zasoby naturalne bez poświęcania wydajności
Inteligentna technologia HP Auto-On/AutoOff włącza drukarkę, kiedy jej potrzebujesz, i wyłącza, kiedy z niej nie korzystasz.
| Waga | 4923 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 x 220 x 380 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Model | LaserJet M110w |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Gramatura papieru (min.) | 65 |
| Gramatura papieru (maks.) | 120 |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Język drukarki | PWG |
| Waga | 3.8 |
| Maks. prędkość druku w czerni | 20 |
| Podajnik papieru | Maksymalna pojemność podajnika(arkusze): Do 150 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze): Do 100 arkuszy |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Czarny toner HP 142A LaserJet (ok. 950 stron), W1420A |
| Obciążenie miesięczne | 8000 |
| Procesor drukarki | Szybkość procesora: 500 MHz |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 159 |
| Szerokość | 346 |
| Głębokość | 189 |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| PictBridge | Nie |
| Druk dwustronny | Brak |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |