akumulatory/baterie
Zestaw baterii EB006SP 9PX 5/6K 3U
- Liczba akumulatorów: 15
- Rodzaj: Akumulator
- Wymiary:
467 x 112 x 215 mm
- Full specification
Status: Out of stock
4 399.00 zł / szt
5 410.77 zł gross
Zestaw baterii EB006SP Easy Battery+ 180 V, 15 x 12 V / 5 Ah, do 9PX, 9SX
Technical Specifications
| Brand | Eaton |
|---|---|
| Liczba akumulatorów | 15 |
| Rodzaj | Akumulator |
| Wymiary | 467 x 112 x 215 mm |
| Waga | 28.25 |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Weight | 30000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 650 x 370 x 300 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |