akumulatory/baterie
Zestaw baterii EB006SP 9PX 5/6K 3U
- Liczba akumulatorów: 15
- Rodzaj: Akumulator
- Wymiary:
467 x 112 x 215 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
4 399,00 zł / szt
5 410,77 zł brutto
Zestaw baterii EB006SP Easy Battery+ 180 V, 15 x 12 V / 5 Ah, do 9PX, 9SX
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eaton |
|---|---|
| Liczba akumulatorów | 15 |
| Rodzaj | Akumulator |
| Wymiary | 467 x 112 x 215 mm |
| Waga | 28.25 |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Waga | 30000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 650 x 370 x 300 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |