zabawa w dom
Kuchnia z pralką miniTefal Studio
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
7600311050
- Full specification
Status: Out of stock
351.95 zł / szt
432.90 zł gross
miniTefal Studio kuchnia z pralnią
Kuchnia z dźwiękiem gotowania oraz strefą sprzątania z pralką w 1 produkcie. W zestawie 36 akcesoriów w tym: akcesoria do gotowania takie jak garczek, naczynia, akcesoria do sprzątania takie jak szufelka i miotła, akcesoria do prania takie jak pudełeczka na detergenty, suszarka ze spinaczami oraz deska do prasowania z żelazkiem.
Technical Specifications
| Brand | Smoby |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 7600311050 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Kuchnie |
| Wymiary | 87 x 64 x 100 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 65,9 x 25,9 x 74,7 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 7100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 600 x 260 x 800 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |