akumulatory/baterie
APCRBC123 Akumulator do BR900GI/ SMT750RMI2UC
- Rodzaj: Moduł bateryjny
- Liczba akumulatorów: 2
- Wymiary:
76 x 152 x 203 mm
- Full specification
Status: Out of stock
357.01 zł / szt
439.12 zł gross
Zamienna kaseta akumulatorowa APC nr 123
Oryginalne akumulatory APC RBC(TM) przeszły odpowiednie testy i otrzymały certyfikaty zgodności. Umożliwiają przywrócenie wydajności zasilacza UPS zgodnie z oryginalną specyfikacją.
Technical Specifications
| Brand | APC |
|---|---|
| Rodzaj | Moduł bateryjny |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Wymiary | 76 x 152 x 203 mm |
| Waga | 5.21 |
| Pozostałe parametry |
|
| Napięcie | 12 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Weight | 5200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 230 x 270 x 140 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |