kostiumy
Zbroja rycerska z mieczem
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
119946
- Rodzaj: Tarcze i broń
- Full specification
Status: Out of stock
43.40 zł / szt
53.38 zł gross
Technical Specifications
| Brand | ASKATO |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 119946 |
| Rodzaj | Tarcze i broń |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 52 x 38 x 6 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Weight | 586 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 390 x 460 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |