chłodzenie CPU
Chłodzenie CPU - Gravity i3/Intel 95W/90mm 4PIN/AL
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 3500
- Przepływ powietrza: 56
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
45.35 zł / szt
55.78 zł gross
Thermaltake CPU cooler - Gravity i3/Intel 95W/90mm 4PIN/AL
| Weight | 466 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 x 110 x 90 cm |
Technical Specifications
| Brand | Thermaltake |
|---|---|
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 3500 |
| Przepływ powietrza | 56 |
| Podstawka / Blok CPU | Aluminium |
| Prędkość wentylatora (min.) | 1200 |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 65,4 * 96,6 * 96,6 mm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 9.2 cm |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Radiator | Aluminium |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |