USB
Adapter audio USB-C/M na 3.5mm/F, DAC, EQ
- Rodzaj: Adapter
- Złącza #1: USB Typ C Męska
- Złącza #2: 3,5mm minijack Żeńska
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 9 in stock
69.45 zł / szt
85.42 zł gross
Czy Twój smartfon lub tablet nie ma już standardowego wyjścia jack 3,5 mm na słuchawki, a jedynie port USB-C? Adapter DAC od LogiLink to idealne rozwiązanie dla Ciebie: wystarczy podłączyć UA0424 do portu USB-C, a złącze jack słuchawek do adaptera. Możesz go używać bez problemu, a dzięki dekodowaniu DAC oraz PCM/DSD dźwięk jest znacznie lepszy, co sprawia, że Twoja muzyka brzmi jeszcze lepiej. Dzięki wbudowanemu equalizerowi możesz dostosować dźwięk do swoich osobistych preferencji.
Technical Specifications
| Brand | LogiLink |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Złącza #2 | 3,5mm minijack Żeńska |
| Zastosowanie | Do smartfona |
| Wymiary | Wysokość: 10 x szerokość: 17 x długość: 26 mm |
| Waga | 0.008 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 x 100 x 135 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |