kostiumy
Zbroja rycerska z mieczem
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
119946
- Rodzaj: Tarcze i broń
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
43,40 zł / szt
53,38 zł brutto
| Waga | 586 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 390 x 460 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ASKATO |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 119946 |
| Rodzaj | Tarcze i broń |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 52 x 38 x 6 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |