masaż - urządzenia
Urządzenie do masażu MG44
- Liczba trybów / prędkości: 2
- Funkcja podgrzewania: Tak
- Funkcja podczerwieni: Tak
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 25 in stock
121.68 zł / szt
149.67 zł gross
Urządzenie do masażu MG44
- 2 w 1: Aparat do masażu z funkcją włączanego ciepła podczerwieni
- Kojący masaż wibracyjny zapewniający odprężenie i rozluźnienie mięśni
- Głowica masująca obracająca się w zakresie 180 stopni i uchwyt z 3-stopniową regulacją umożliwiają elastyczne zastosowanie
- 3 wysokiej jakości końcówki masujące umożliwiają indywidualne zastosowanie
- 1 program masażu
- 2 poziomy intensywności
- Idealne urządzenie do masażu na wybranym obszarze ciała i masażu punktowego
- Optymalny do masażu pleców, karku, barków, ramion i nóg
- Antypoślizgowy uchwyt zapewniający wygodną obsługę
- Duża powierzchnia grzewcza i masująca zapewniająca optymalne zastosowanie
| Weight | 800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 450 x 100 x 90 cm |
Technical Specifications
| Brand | Beurer |
|---|---|
| Liczba trybów / prędkości | 2 |
| Funkcja podgrzewania | Tak |
| Funkcja podczerwieni | Tak |
| Wymiary | 94,5 x 86 x 446,5 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pilot | Nie |
| Typ | Masażer ręczny |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |