torby/etui/plecaki
Plecak Backpack GO 13-15.6 czarny
- Wymiary:
320 x 480 x 145 mm
- Waga: 0.8
- Rodzaj: Plecak
- Full specification
Status: Out of stock
325.64 zł / szt
400.54 zł gross
- Stylowy i funkcjonalny, oryginalny plecak pomieści Twoje rzeczy i niezbędny sprzęt do pracy.
- Plecak GO jest wygodny do noszenia dzięki ergonomicznej amortyzacji pleców i wyściełanym pasom na ramię z regulowanym pasem piersiowym.
- Zawiera również uchwyt do przenoszenia.
- Otwarta przednia komora łatwo się rozszerza, aby zmieścić wszystko, czego potrzebujesz.
- Zapakuj buty sportowe, kask rowerowy lub mokre ubrania sportowe i łatwo zabezpiecz je metalowym haczykiem i paskami kompresyjnymi po bokach.
- Plecak ma zdejmowaną osłonę przeciwdeszczową.
- Wykonany z wodoodpornego materiału plecak GO idealnie nadaje się do noszenia i ochrony sprzętu technicznego.
- Przechowuj komputer i dokumenty w komorze notebooka wyściełanej pianką o wysokiej gęstości (HDF).
- Komora jest ukryta w tylnym panelu, aby zapewnić doskonałą ochronę przed kradzieżą.
- W głównej komorze znajduje się jedna przegroda na tablety lub dokumenty oraz zapinana na zamek kieszeń na słuchawki.
- Przestronne przednie przegrody mają miejsce na długopis i drobne przedmioty, takie jak power banki lub kable ładujące.
- Plecak ma dużą przednią kieszeń i pętlę do zamocowania rowerowej lampki LED do jazdy na rowerze. Po bokach znajdują się dwie siatkowe kieszenie na butelki z napojami i parasole.
- Dostępny w dwóch kolorach.
| Weight | 970 kg |
|---|---|
| Dimensions | 380 x 510 x 80 cm |
Technical Specifications
| Brand | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 320 x 480 x 145 mm |
| Waga | 0.8 |
| Rodzaj | Plecak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |