obudowy
Core 1100 Black FD-CA-CORE1100-BL
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 1
- Złącza na przednim panelu: 1 x USB 3.0
- Liczba miejsc montażowych: 4
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 17 in stock
124.92 zł / szt
153.65 zł gross
| Weight | 4700 kg |
|---|---|
| Dimensions | 240 x 420 x 470 cm |
Technical Specifications
| Brand | Fractal Design |
|---|---|
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 1 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0 |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Wymiary | 175 x 358 x 410 mm |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | Micro ATX |
| Wentylator | 12 cm |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |