zegarki i budziki
Zegarek LED Kuromi Hello Kitty
- Bezpieczeństwo:
To nie jest zabawka. Zegarek zawiera baterię bez rtęci. Nie wrzucaj baterii do ognia, baterie mogą wybuchnąć lub wyciec. Nie należy wymieniać baterii. Wyślij do centrum serwisowego w celu wymiany. Nie używać w przypadku zanurzenia w wodzie. Nie należy
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
KU00001
- Full specification
Status: Out of stock
29.90 zł / szt
36.78 zł gross
Zegarek cyfrowy LED z kalendarzem Kuromi
Zegarek cyfrowy LED to wyjątkowo atrakcyjny prezent dla Twojego dziecka. Taki prezent będzie doskonałą okazją by się uczyć i bawić poznając tajniki czasu.
Technical Specifications
| Brand | Kids Euroswan |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | To nie jest zabawka. Zegarek zawiera baterię bez rtęci. Nie wrzucaj baterii do ognia, baterie mogą wybuchnąć lub wyciec. Nie należy wymieniać baterii. Wyślij do centrum serwisowego w celu wymiany. Nie używać w przypadku zanurzenia w wodzie. Nie należy |
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | KU00001 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Rodzaj | Zegarek |
| Marka | Hello Kitty |
| Wymiary | 21,5 x 0,5 x 3,5 cm |
| Waga | 24 |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | PVC |
| Zasilanie | Bateria CR2032 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Fioletowy |
| Weight | 41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 100 x 180 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |