routery xDSL
Router UX Unifi Express
- WiFi: Tak
- Porty we/wy: 1 x WAN (RJ-45)
- Standardy: 802.11a
- Full specification
Status: Out of stock
438.22 zł / szt
539.01 zł gross
Kompaktowa bramka UniFi Cloud oraz punkt dostępowy Wi-Fi 6 to efektywne rozwiązania obsługujące UniFi Network. Mogą zasilać całą sieć lub pełnić funkcję punktu dostępowego, tworząc wydajną siatkę.
- Wbudowane WiFi6 (2x2 MIMO)
- Pokrycie pojedynczej jednostki o powierzchni 140 m (1500 ft).
- Ponad 60 podłączonych urządzeń WiFi
- (1) Port GbE RJ45 WAN
- (1) Port GbE RJ45 LAN do rozbudowy sieci
- Wyświetlacz stanu LCM o przekątnej 0,96 cala
- Zarządza maks. czterema + urządzeniami UniFi Network, gdy działa jako brama
- Zarządzane za pomocą UniFi Network 8.0.7 i nowszych wersji
| Weight | 600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 120 x 120 cm |
Technical Specifications
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| WiFi | Tak |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Standardy | 802.11a |
| Funkcje VPN |
|
| Filtrowanie danych |
|
| Funkcje | QoS |
| Wymiary | 98 x 98 x 30 mm |
| Waga | 302 |
| Pozostałe parametry |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |