telewizory
Telewizor LED 32 cale 32LA2E63DG
- Model:
32LA2E63DG
- Smart TV: Tak
- PVR/DVR: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
633.40 zł / szt
779.08 zł gross
| Weight | 5200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 790 x 130 x 520 cm |
Technical Specifications
| Brand | Toshiba |
|---|---|
| Model | 32LA2E63DG |
| Smart TV | Tak |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 |
| Wysokość z podstawą | 473 |
| Głębokość z podstawą | 173 |
| Waga z podstawą | 4.2 |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| System TV | Android TV |
| Obraz | TRU Resolution |
| Jasność | 250 |
| System dźwięku |
|
| Telegazeta (pamięć) | Tak |
| Pobór mocy | 26 |
| Waga | 4 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Wysokość | 430 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 728 |
| Głębokość | 76 |
| Panel | D-LED |
| Technologia HD | Full HD |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 1 x Coaxial |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |