routery xDSL
Router UX Unifi Express
- WiFi: Tak
- Porty we/wy: 1 x WAN (RJ-45)
- Standardy: 802.11a
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
438,22 zł / szt
539,01 zł brutto
Kompaktowa bramka UniFi Cloud oraz punkt dostępowy Wi-Fi 6 to efektywne rozwiązania obsługujące UniFi Network. Mogą zasilać całą sieć lub pełnić funkcję punktu dostępowego, tworząc wydajną siatkę.
- Wbudowane WiFi6 (2x2 MIMO)
- Pokrycie pojedynczej jednostki o powierzchni 140 m (1500 ft).
- Ponad 60 podłączonych urządzeń WiFi
- (1) Port GbE RJ45 WAN
- (1) Port GbE RJ45 LAN do rozbudowy sieci
- Wyświetlacz stanu LCM o przekątnej 0,96 cala
- Zarządza maks. czterema + urządzeniami UniFi Network, gdy działa jako brama
- Zarządzane za pomocą UniFi Network 8.0.7 i nowszych wersji
| Waga | 600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 120 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| WiFi | Tak |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Standardy | 802.11a |
| Funkcje VPN |
|
| Filtrowanie danych |
|
| Funkcje | QoS |
| Wymiary | 98 x 98 x 30 mm |
| Waga | 302 |
| Pozostałe parametry |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |