USB
Nano adapter WLAN 802.11ac , USB2.0
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows
- Bezpieczeństwo:
64/128-bit WEP, WPA, WPA2, WPA-PSK, TKIP, AES
- Zysk anteny: 2
- Full specification
Status: Out of stock
64.82 zł / szt
79.73 zł gross
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 x 75 x 120 cm |
Technical Specifications
| Brand | LogiLink |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Bezpieczeństwo | 64/128-bit WEP, WPA, WPA2, WPA-PSK, TKIP, AES |
| Zysk anteny | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 1 |
| Pasmo | 5 GHz |
| Waga | 0.002 |
| Pozostałe parametry |
|
| Chipset | Realtek 8811AU |
| Interfejs | USB |
| Typ | WiFi |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |