przełączniki
PRZEŁĄCZNIK KVM 8 PORTÓW IP CS1708i
- Rodzaj: Rozdzielacz
- Zastosowanie: KVM
- Wymiary:
43.72 x 15.98 x 4.40 cm
- Full specification
Status: Out of stock
2 136.40 zł / szt
2 627.77 zł gross
| Weight | 3860 kg |
|---|---|
| Dimensions | 115 x 540 x 240 cm |
Technical Specifications
| Brand | ATEN |
|---|---|
| Rodzaj | Rozdzielacz |
| Zastosowanie | KVM |
| Wymiary | 43.72 x 15.98 x 4.40 cm |
| Waga | 2.81 |
| Pozostałe parametry | - Ilość portów wejściowych: 8 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |