przełączniki SMART
Przełącznik DS-3E1318P-EI 16 portów
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: -10°C do 55°C (14°F do 131°F)
- Temperatura przechowywania: -40°C do 85°C (-40°F do 185°F)
- Wilgotność robocza: od 5% do 95% (bez kondensacji)
- Wilgotność względna: 5% do 95% (bez kondensacji)
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Liczba portów PoE+: Brak
- Full specification
Status: Out of stock
679.00 zł / szt
835.17 zł gross
16-portowy przełącznik Smart Fast Ethernet POE
- 16 portów PoE RJ45 100 Mb/s, 2 porty combo Gigabit
- Standard IEEE 802.3at/af dla portów PoE
- Zarządzanie topologią sieci, wysyłanie alarmów, monitorowanie stanu sieci
- Ochrona przeciwprzepięciowa 6 KV dla portów PoE
- Camera AF/AT może osiągnąć zasięg do 300 m w trybie rozszerzonym
| Weight | 3300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 310 x 525 x 90 cm |
Technical Specifications
| Brand | Hikvision |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Prędkość przekazywania | 5.3568 |
| Pobór mocy | 250 |
| Wymiary | 440 x 44 x 220.8 mm |
| Waga | 2.59 |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | 100-240 VAC, 50/60Hz, Max. 2.5 A |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Bufor pamięci | 4 |
| Przepustowość | 7.2 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | SMART |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 16 |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 2 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | 2 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 8 |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |