do notebooków
Pamięć do notebooka DDR4 SODIMM 8GB(1*8GB)/3200 CL22
- Obsługa ECC: Nie
- Całkowita pojemność pamięci: 8
- Wymiary:
3.7 x 30 x 69.6 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
238.55 zł / szt
293.42 zł gross
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 45 x 160 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lexar |
|---|---|
| Obsługa ECC | Nie |
| Całkowita pojemność pamięci | 8 |
| Wymiary | 3.7 x 30 x 69.6 mm |
| Waga | 8 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL22 |
| Radiator | Nie |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |