zrób to sam
Moja pierwsza mozaika Natura
- Bezpieczeństwo:
Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów techniczny
- Nr katalogowy:
35632
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 5 in stock
33.60 zł / szt
41.33 zł gross
Lena - Moja pierwsza mozaika Natura
- W zestawie 7 szablonów o wymiarach 28 x 21 cm.
- Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 2 roku życia.
Technical Specifications
| Brand | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów techniczny |
| Nr katalogowy | 35632 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Mozaiki |
| Obszar | Robótki ręczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33 x 24 x 4.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Weight | 391 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 240 x 330 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |