źródła światła
Żarówka Tapo L535E Smart Multicolor
- Pobór mocy: 9.5
- Wymiary:
115 x 60 mm
- Pozostałe parametry:
- Żywotność: 25000 h
- Bezpieczeństwo WiFi: WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3-SAE
- Komunikacja: IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz WiFi; Bluetooth (tylko do konfiguracji)
- Kompatybilna z Google Home, Amazon Alexa, Matter
- Full specification
Status: Out of stock
65.03 zł / szt
79.99 zł gross
Technical Specifications
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| Pobór mocy | 9.5 |
| Wymiary | 115 x 60 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Temperatura barwowa | 6500 |
| Strumień świetlny | 1100 |
| Kąt świecenia | 220 |
| Odpowiednik żarówki tradycyjnej o mocy | 75 |
| Gwint | E26 |
| Barwa światła | kolorowa |
| Oznaczenia |
| Weight | 90 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 60 x 125 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |