zrób to sam
Moja pierwsza mozaika Natura
- Bezpieczeństwo:
Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów techniczny
- Nr katalogowy:
35632
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
33,60 zł / szt
41,33 zł brutto
Lena - Moja pierwsza mozaika Natura
- W zestawie 7 szablonów o wymiarach 28 x 21 cm.
- Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 2 roku życia.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów techniczny |
| Nr katalogowy | 35632 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Mozaiki |
| Obszar | Robótki ręczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33 x 24 x 4.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 391 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 240 x 330 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |