zrób to sam
Zestaw do Scrapbookingu mały
- Nr katalogowy:
STN 8202
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Do malowania/dekorowania
- Full specification
Status: Out of stock
27.99 zł / szt
34.43 zł gross
Zestaw do Scrapbookingu mały
Zestaw do scrapbookingu to idealny prezent dla wszystkich młodych kreatorów. Pobudzając wyobraźnię pozwala stworzyć i udekorować niepowtarzalny pamietnik. Zestaw zawiera ponad 50 elementów: 40 kartkowy notes na spirali (20,5/15,5 cm), kartonowe dekoracje, arkusz naklejek, długopisy żelowe w 3 kolorach, flamastry w 3 kolorach, 2 magnetyczne zakładki, kolorową taśmę, klej (8 g).
Technical Specifications
| Brand | Stnux |
|---|---|
| Nr katalogowy | STN 8202 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Do malowania/dekorowania |
| Rodzaj | Inne |
| Wymiary | 32.5 x 23 x 5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Weight | 480 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 300 x 480 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |