plastikowe
Klocki Słomki 400 elementów
- Liczba elementów: 400
- Nr katalogowy:
110110
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
45.00 zł / szt
55.35 zł gross
- Klocki - patyczki, które za pomocą krzyżaków, można łączyć w różne figury.
- 400 elementów w różnych kolorach.
- Patyk-słomka o wymiarach 19 x 0.5 cm
| Weight | 920 kg |
|---|---|
| Dimensions | 175 x 290 x 125 cm |
Technical Specifications
| Brand | ASKATO |
|---|---|
| Liczba elementów | 400 |
| Nr katalogowy | 110110 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Mały |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 27.5 x 12 x 17.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | inne |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |