plastikowe
Klocki Słomki 400 elementów
- Liczba elementów: 400
- Nr katalogowy:
110110
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
45,00 zł / szt
55,35 zł brutto
- Klocki - patyczki, które za pomocą krzyżaków, można łączyć w różne figury.
- 400 elementów w różnych kolorach.
- Patyk-słomka o wymiarach 19 x 0.5 cm
| Waga | 920 kg |
|---|---|
| Wymiary | 175 x 290 x 125 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ASKATO |
|---|---|
| Liczba elementów | 400 |
| Nr katalogowy | 110110 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Mały |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 27.5 x 12 x 17.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | inne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |