Smartwatch Zone 2 szary
- Pasuje do:
iOS9.0 lub nowszy \ Android 4.4 lub nowszy
- Obsługiwane systemy operacyjne: iOS
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Full specification
Przygotuj się na urzekający blask naszego 1,96-calowego wyświetlacza IPS, zanurz się w świecie wyrazistości i żywych kolorów. Łatwo przeglądaj powiadomienia, wiadomości i aplikacje jednym spojrzeniem.
Pozostań w kontakcie bez wysiłku dzięki funkcji połączeń bezprzewodowych HiFuture Zone2. Wykonuj i odbieraj połączenia w podróży, prosto z nadgarstka.
Koniec z obawami o wyczerpanie baterii w kluczowych momentach. HiFuture Zone2 został zaprojektowany, aby nadążyć za dynamicznym stylem życia, oferując do 7 dni pracy na jednym ładowaniu.
Dzięki klasie wodoszczelności IP68, nasz smartwatch Zone2 poradzi sobie ze wszystkimi wodnymi eskapadami, od pływania po nurkowanie, zapewniając nienaruszoną funkcjonalność na dużych głębokościach.
Twoje dobre samopoczucie jest naszym priorytetem, dlatego Zone2 jest wyposażony w zaawansowany czujnik tętna, aby bez większego wysiłku śledzić zdrowie serca podczas treningów, codziennych czynności, a nawet w odpoczynku.
Wzmocnij swoją motywację dzięki funkcji monitorowania spalania kalorii z Zone2. Monitoruj spalanie kalorii przez cały dzień i zamień każdą aktywność w okazję do zbliżenia się do szczytowej wydajności.
Śledź swoje codzienne postępy, dzięki funkcji liczenia kroków i pozostań zmotywowany, robiąc każdego dnia o krok bliżej do swoich celów zdrowotnych.
HiFuture Zone2 to najlepszy trener fitness, oferujący imponującą gamę ponad 100 trybów sportowych do śledzenia i analizowania wydajności podczas różnych aktywności, takich jak bieganie, jazda na rowerze, joga i wiele innych.
Zone2 pozwala wyrazić swoją indywidualność dzięki naszej ekskluzywnej kolekcji ponad 100 tarcz zegarka. Dopasuj swój smartwatch do nastroju, stroju lub aktywności - możliwości są nieograniczone.
Technical Specifications
| Brand | HiFuture |
|---|---|
| Pasuje do | iOS9.0 lub nowszy \ Android 4.4 lub nowszy |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 |
| Wymiary | 49.6 x 39.2 x 10.8 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Bateria | 350 mAh, 4,35 V |
| Pamięć wewnętrzna | 128 |
| Procesor | Realtek 8763EWE |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | LCD |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,96" |
| Rozdzielczość | 240 x 286 |
| Klasa szczelności | IP68 |
| Kolor | Szary |
| Weight | 198 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 105 x 105 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |