głośniki
Głośnik bluetooth fm BLUES
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 3
- Full specification
Status: Out of stock
17.03 zł / szt
20.95 zł gross
Głośnik bluetooth fm BLUES
Głośnik Bluetooth z wbudowanym radiem FM. Kompaktowe rozmiary głośnika pozwalają zabrać go ze sobą dosłownie wszędzie. Wyposażenie głośnika w dodatkowy port USB typu A oraz slot kart pamięci MicroSD/TF umożliwia rozszerzenie funkcjonalności głośnika o odtwarzanie muzyki z zewnętrznych źródeł. Wykorzystanie protokołu Bluetooth umożliwia szybkie i wygodne podłączenie odtwarzacza muzycznego (np. smartfona). Możena też słuchać muzyki z wbudowanego radia FM z pełnym zakresem częstotliwości! Urządzenie posiada możliwość odbierania połączeń telefonicznych, umożliwiając również łatwą zmianę trybów oraz wszelkie multimedialne przyciski funkcyjne!
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 280 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 |
| Wymiary | 140 x 80 x 40 mm |
| Waga | 0.294 |
| Pozostałe parametry |
|
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | srebrny |
| Weight | 282 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 90 x 170 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |