karty dźwiękowe
Karta dźwiękowa 5.1 USB
- Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS
- Złącza: 1x 3,5mm minijack Słuchawki
- Waga: 7
- Full specification
Status: Out of stock
8.28 zł / szt
10.18 zł gross
KARTA DŹWIĘKOWA UGO
NOWE WRAŻENIA DŹWIĘKU
Karta dźwiękowa UGO USB 5.1 to świetne rozwiązanie problemu braku portu słuchawkowego i mikrofonowego w coraz cieńszych ultrabookach.
Porządnie wykonany adapter o bardzo niewielkich wymiarach posiadający dwa gniazda przeznaczone do podłączenia mikrofonu i słuchawek.
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 100 x 140 cm |
Technical Specifications
| Brand | UGo |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Złącza | 1x 3,5mm minijack Słuchawki |
| Waga | 7 |
| Interfejs | USB |
| Liczba kanałów audio | 5.1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |