karty dźwiękowe
Karta dźwiękowa 5.1 USB
- Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS
- Złącza: 1x 3,5mm minijack Słuchawki
- Waga: 7
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
8,28 zł / szt
10,18 zł brutto
KARTA DŹWIĘKOWA UGO
NOWE WRAŻENIA DŹWIĘKU
Karta dźwiękowa UGO USB 5.1 to świetne rozwiązanie problemu braku portu słuchawkowego i mikrofonowego w coraz cieńszych ultrabookach.
Porządnie wykonany adapter o bardzo niewielkich wymiarach posiadający dwa gniazda przeznaczone do podłączenia mikrofonu i słuchawek.
Specyfikacja techniczna
| Producent | UGo |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Złącza | 1x 3,5mm minijack Słuchawki |
| Waga | 7 |
| Interfejs | USB |
| Liczba kanałów audio | 5.1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 100 x 140 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |