edukacyjne
Zestaw Crazy Science Dom wiedźm
- Nr katalogowy:
304-PL100255
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Edukacyjne
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 5 in stock
74.00 zł / szt
91.02 zł gross
Zestaw Crazy Science Dom wiedźm
Magiczny zestaw do przeprowadzania eksperymentów jak prawdziwa czarownica w wyjątkowo upiornym kotle! Wymyśl zaklęcia i stwórz wiele mikstur: świecących w ciemności, błyszczących... i wiele więcej! Bohaterem tego zestawu, podobnie jak innych z serii Crazy Science, jest Cillo, najbardziej przyjazna na świecie bakteria, która krok po kroku przeprowadza dzieci przez szalone laboratoria. Wszystkie eksperymenty są opisane krok po kroku w zabawny sposób, tak by łatwiej dotrzeć do dzieci.
Technical Specifications
| Brand | Lisciani |
|---|---|
| Nr katalogowy | 304-PL100255 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Edukacyjne |
| Rodzaj | Zestawy naukowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 39,2 x 6,7 x 28,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 635 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 395 x 285 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |