Alkomat elektrochemiczny F8B
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki pracy 0 ~ 40°C,
- Warunki przechowywania 0 ~ 40°C bez baterii,
- Wilgotność < 95% RH.
- Dokładność pomiaru: 0.05
- Zakres pomiaru (min.): 0
- Full specification
F8 Black jest wysokiej klasy urządzeniem służącym do kontroli zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Alkomat bazuje na platynowym sensorze elektrochemicznym, reagującym wyłącznie na alkohol etylowy, dzięki czemu wyniki pomiarów są dokładne i powtarzalne. Tester posiada dwa tryby pomiarowe (manualny i automatyczny), pamięć pozwalającą na zapisanie ostatnich 16 wyników oraz licznik wszystkich wykonanych pomiarów.
Niewątpliwą zaletą testera jest intuicyjny sposób obsługi oraz możliwość automatycznego przeliczania jednostek pomiędzy BAC, % BAC i mg/l. To wyjątkowo przydatne funkcje np. dla osób często podróżujących, które potrzebują szybko uzyskać wynik pomiaru w jednostkach obowiązujących na terenie danego państwa.
F8 zasilany jest z jednej baterii alkalicznej 1.5V typ AA. Urządzenie wyposażono w funkcję auto-off pozwalającą na ograniczenie zużycia baterii, sygnalizację źle przeprowadzonej próby oraz moduł kontroli temperatury urządzenia.
F8 Black jest polecany dla osób poszukujących dokładnego i eleganckiego alkomatu do użytku indywidualnego. Sprawdzi się również, jako narzędzie do wstępnej kontroli trzeźwości pracowników w małych przedsiębiorstwach.
Technical Specifications
| Brand | BACscan |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Dokładność pomiaru | 0.05 |
| Zakres pomiaru (min.) | 0 |
| Zakres pomiaru (maks.) | 4 |
| Czas przygotowania | 10 |
| Czas pomiaru | 5 |
| Kalibracja | 12 miesięcy darmowych kalibracji; dostarczenie i odbiór urządzenia po stronie klienta |
| Wymiary | 114 x 51 x 18 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Wyświetlacz | 4-cyfrowy LCD, podświetlany, dwukolorowy |
| Sensor | Elektrochemiczny |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 140 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 x 80 x 35 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |