rowerki i jeździki
Jeździk Cozy Coupe Princess
- Nr katalogowy:
170270-PE13
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Ogrodowe
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 10 in stock
247.55 zł / szt
304.49 zł gross
Pojazd Cozy Coupe Princess
Stylizacja pojazdu na pewno spodoba się każdej małej miłośniczce motoryzacji. Cozy Coupe to wyjątkowy pojazd, który może stać się przyjacielem każdego dziecka. Samochodzik posiada zabawną buźkę, co pobudza do twórczej zabawy, rozmowy i opowiadania historyjek. Samochód może być wprawiany w ruch za pomocą nóg dziecka (wówczas należy zdemontować podstawkę na nogi), bądź popychany jak wózek przez osobę dorosłą. Dzięki temu rozwiązaniu z auta mogą korzystać także mniejsze dzieci.
| Weight | 8000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 390 x 420 x 740 cm |
Technical Specifications
| Brand | Little Tikes |
|---|---|
| Nr katalogowy | 170270-PE13 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Liczba kół | 4 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Samochodziki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 38 x 43 x 73 cm |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |