filamenty
Filament drukarki 3D PLA/1.75mm/czerwony
- Rodzaj filamentu: PLA
- Średnica filamentu: 1,75 mm
- Pakowanie: Szpula
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 9 in stock
42.37 zł / szt
52.12 zł gross
Filament drukarki 3D PLA/1.75mm/czerwony
- Ze względu na łatwość druku jest najchętniej stosowany przez początkujących amatorów druku 3D
- Przeznaczony do wszystkich drukarek 3D na rynku otwartych na materiały różnych producentów
- Nie wymaga podgrzewanego blatu roboczego drukarki
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj filamentu | PLA |
| Średnica filamentu | 1,75 mm |
| Pakowanie | Szpula |
| Szablon w zestawie | Nie |
| Waga | 1 |
| Pozostałe parametry | Wymiary szpuli: 20 x 6.7 x 5.3 cm |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Weight | 1310 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 x 215 x 210 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |