baterie/akumulatory
Bateria Alkaline Power 9V-9B-6lR61
- Napięcie: 9
- Rozmiar: PP3 (9V, 6LR61, 6F22, 6R61)
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 28 in stock
7.68 zł / szt
9.45 zł gross
- Podstawowe baterie Energizer na każdą kieszeń
- Zapewniają długotrwałą moc
- Baterie Energizer Alkaline Power mają wysoką odporność na wylewanie*
*W porównaniu do baterii węglowo cynkowych.
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 85 x 120 cm |
Technical Specifications
| Brand | Energizer |
|---|---|
| Napięcie | 9 |
| Rozmiar | PP3 (9V, 6LR61, 6F22, 6R61) |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Ogniwo | Alkaliczne |
| Ładowarka w zestawie | Nie |
| Typ | Bateria |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |