obudowy
Obudowa Ridge White PCIE 4.0 mITX
- Liczba miejsc montażowych: 4
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Miejsca montażowe 2,5'' zewn.: 0
- Full specification
Status: Out of stock
431.46 zł / szt
530.70 zł gross
Przejrzysta, niewielka obudowa zaprojektowana z myślą o bezproblemowej integracji z Twoją przestrzenią życiową i codziennymi rytuałami. Ewolucja formatu slimline, Ridge została opracowana we współpracy z entuzjastami gier i rozrywki, aby subtelnie ulepszyć ich domy i poprawić wrażenia z korzystania z komputera PC w małej obudowie.
Perfekcyjna wydajność
- Starannie zaprojektowany, aby zmaksymalizować jego możliwości przy jednoczesnym zminimalizowaniu jego gabarytów
- Obudowa typu small form factor o pojemności 12,6 litra
- Obsługuje procesory graficzne o długości do 335 mm
Poziome lub pionowe
- Wiele konfiguracji nóżek pozwala na orientację poziomą i pionową
- Zmień każde biurko do gier, miejsce do pracy lub strefę rozrywki
Wszechstronna wentylacja
- Wentylacja ze wszystkich stron, aby zmaksymalizować potencjał chłodzenia
- W zestawie z fabrycznie zainstalowanymi wentylatorami 2x 140 mm PWM Aspect
- Obsługuje wentylatory 2x 120/140 mm i 3x 80 mm
Dobrze wyważony projekt
- Stylowy przód z tkaniny z aluminiową ramą obrabianą CNC
- Posiada pasek Power LED z przodu
Interfejs typu C
Przednie wejścia/wyjścia są wyposażone w 2x USB 3.0, 1x USB typu C oraz połączone gniazdo mikrofonu i słuchawek.
Inteligentne konfiguracje
- Jest dostarczany z naszą własną kartą nośną PCIe 4.0 lub PCIe 3.0, która jest fabrycznie zainstalowana
- W zestawie cztery uchwyty na dyski 2,5.
| Weight | 5940 kg |
|---|---|
| Dimensions | 430 x 165 x 440 cm |
Technical Specifications
| Brand | Fractal Design |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
| Wymiary |
|
| Waga | 5.5 |
| Pozostałe parametry | Typ zasilacza
Chłodnica boczna
Maksymalna długość zasilacza
|
| Typ obudowy | Tower Slim |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | Mini ITX |
| Wentylator | 14 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |