baterie/akumulatory
Bateria Alkaline Power 9V-9B-6lR61
- Napięcie: 9
- Rozmiar: PP3 (9V, 6LR61, 6F22, 6R61)
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 28 w magazynie
7,68 zł / szt
9,45 zł brutto
- Podstawowe baterie Energizer na każdą kieszeń
- Zapewniają długotrwałą moc
- Baterie Energizer Alkaline Power mają wysoką odporność na wylewanie*
*W porównaniu do baterii węglowo cynkowych.
| Waga | 8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 85 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Energizer |
|---|---|
| Napięcie | 9 |
| Rozmiar | PP3 (9V, 6LR61, 6F22, 6R61) |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Ogniwo | Alkaliczne |
| Ładowarka w zestawie | Nie |
| Typ | Bateria |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |